Organizátor

Nenechte si ujít!

Národní Pokladnice

Národní Pokladnice je přední český distributor pamětních mincí a medailí. Je součástí mezinárodní skupiny Samlerhuset BV. Skupina má zastoupení v dalších 14 evropských zemích, podíl ve státních mincovnách Finska, Norska a Švédska a je oficiálním partnerem více než 50 světových mincoven.

V roce 2012 Národní Pokladnice uspořádala ve spolupráci s Národním muzeem úspěšnou výstavu legendární zlaté mince Double Eagle, jedné z nejvzácnějších mincí numismatické historie.

Národní Pokladnice, s.r.o.
www.narodnipokladnice.cz

Samlerhuset Group B.V.
www.samlerhuset.com

 

Organizátor


Národní Pokladnice

Samlerhuset Group B.V.


Partner

Národní muzeum

Nejvýznamnější česká muzejní instituce, Národní muzeum, byla založena v roce 1818. Kromě své bohaté činnosti se vyznačuje monumentální budovou v novorenesančním slohu, která zdobí horní část pražského Václavského náměstí. Důležitou součástí muzejního komplexu je také Nová budova Národního muzea, ve které Národní Pokladnice ve spolupráci s Národním muzeem uspořádá již druhou numismatickou výstavu, která je součástí evropského turné. Pražské Národní muzeum bude tentokrát prvním místem v Evropě, kde můžete na vlastní oči spatřit nejdražší minci světa, Flowing Hair Dollar.

Více informací o Národním muzeu:
www.nm.cz

 

Partner

 
Národní muzeum